Lajal alustas Orleansi Challengeri kvalifikatsioonist, kus alistas India tennisisti Niki Kaliyanda Poonacha (ATP 832.) ja prantslase Lucas Poullain´i (ATP 404.). Turniiri avaringis jätkus Eesti esinumbri hea hoog järgmise kohaliku mängija Matteo Martineau (ATP 204.) vastu, kelle ta alistas kolmesetilise lahingu järel 4:6, 7:5, 6:3. Teises ringis langes Lajali saagiks samuti prantslane, maailma 238. reket Calvin Hemery tulemusega 6:4, 3:6, 7:6 (3).

Reedel toimunud veerandfinaalis seisis Lajalil ees duell 19-aastase Belgia mängija Alexander Blockxiga, kes möödunud aastal triumfeeris juunioride Austraalia lahtistel ning oli ka kuni 18 aastaste seas maailma esireket. Belgia tulevikulootus Lajalile suuri võimalusi ei andnud, võites tund ja 34 minutit kestnud kohtumise 6:3, 6:3.