Turniiri avamängus õnnetult 1:2 Portugalile kaotanud Tšehhi kontrollis laupäevase matši esimest pooltundi, kuid Gruusia väravasuul tegi Giorgi Mamardašvili mitu paraadtõrjet. 23. minutil lendas tšehhide pikk audivise tahaposti Adam Hložekile, kes teisel üritusel virutas palli võrku. Ent videokohtunikud tuvastasid olukorras ründaja käe.

Esimese poolajal lõpus said avamatši 1:3 Türgile kaotanud grusiinid aina paremini mängu sisse. Lisaminutitel käis Hvitša Kvaratskhelia paremalt äärelt antud trahvilöök Tšehhi kaitsja Robin Hranáči käes. Videokohtunikud andsid 11 meetri karistuslöögi, mille Metzi ründaja Georges Mikautadze lõi enda poolt vaadates parema posti kõrvale.

Tšehhi alustas teistki poolaega vägevalt ning 59. minutil jõudsid nad lõpuks sihile. Vladimír Coufali kornerist lõi Ondřej Lingri palli värava eest viielt meetrilt posti, kust tagasi põrkunud nahkkera suskas Patrik Schick rinnaga tühja. Kuigi viimasel pooltunnil oli mõlemal meeskonnal omad võimalused võiduvärava löömiseks, siis kohtumine päädis 1:1 viigiga. Laupäevases F-grupi teises kohtumises võtavad mõõtu Portugal ja Türgi.