Esimeses mängus lisaminuti väravast 2:1 Tšehhi alistanud Portugal tegi sel korral sisuliselt sotid selgeks poole tunniga. 21. minutil sai kasti tõusnud vasakkaitsja Nuno Mendesile terav sööt Türgi kaitsjast rikošeti ning üksi jäetud Bruno Fernandes vajutas palli kümnelt meetrilt vasakuga võrku. 29. minutil tegid türklased vastastele ise kingituse –süütus olukorras väravavahile tagasisöötu üritanud Fenerbahçe keskkaitsja Samet Akaydini lükkas karistusala joonelt palli kollkiprist mööda oma võrku.

Avakohtumises 3:1 Gruusia alistanud Türgi laupäeval ei suutnudki skoori avada, vaid selle asemel tehti vastastele veel üks kingitus. Türklaste paremkaitsja Zeki Çelik kattis pika söödu ajal suluseisu ära, mistõttu Cristiano Ronaldo ja Bruno Fernandes pääsesid uhkes üksinduses väravavahiga silmitsi. Meeskonna kapten jättis isetult palli Bruno Fernandesile, kes lükkas selle mõnelt meetrilt tühja.

Otsustava vooru eel on F-alagrupi esikoha kindlustanud Portugalil kuus punkti, Türgil kolm ning Tšehhil ja Gruusial mõlemal üks.