Esialgsesse koosseisu kuulunud Michael Schjønning-Larsenil ilmnes reie lähendaja vigastus, mistõttu ei lenda ta täna meeste koondisega Šveitsi. Tema asemel liitub muidu U21 koosseisu kuulunud ja meeste koondise eest 2023. aasta jaanuaris debüüdi teinud Danil Kuraksin. Võimalusel naaseb Schjønning-Larsen koondise koosseisu Balti turniiri mängudeks.

Juunikuistest koondisemängudest jäävad vigastuse tõttu eemale veel kaitsjad Taijo Teniste ja Joonas Tamm, poolkaitsjad Mattias Käit, Markus Soomets ja Vlasiy Sinyavskiy ning ründajad Rauno Sappinen ja Oliver Jürgens. Koondisega liitub alates Balti turniiri mängust meeste koondise võimalik debütant Patrik Kristal, kes esialgu esindab noormeeste U21 koondist mängus Soome vastu.

Meeste koondis mängib 4. juunil võõrsil Šveitsiga. Aasta esimene kodumäng toimub 8. juunil, kui A. Le Coq Arenal minnakse Balti turniiri mängus vastamisi Fääri saarte koondisega. Balti turniiri poolfinaalide tulemusest sõltub Eesti koondise turniiri teise mängu toimumispaik: kui vastaseks osutub Läti, mängitakse kodumaal, Leeduga minnakse aga vastamisi võõrsil. Kodumängu kohtumise pääsmed on müügil Piletilevis ja Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel. Kõigi kohtumiste otsepilti vahendavad ETV2 ja ERR-i spordiportaal.