Keio Kuhi sõnul jääb korvpalliliit headesse kätesse. „Korvpalliliitu juhib professionaalidest koosnev laia kandepinnaga juhatus, korvpallil on selge visioon, kindel toetajaskond ja üldiselt keerulistel aegadel rahvast ühendavad positiivsed tulemused. Usun, et liigume õiges suunas ja edukaid tulemusi tehakse ka edaspidi. Lihtsamaks tegi minule otsustamise ka see, et korvpall jääb headesse kätesse. Uus peasekretär Gerd Kiili tuleb organisatsiooni seest ja on läbinisti korvpalliinimene, ta on vajalike kogemustega võimekas juht. Mina jätkan korvpalliliidu esindamist FIBA juhatuses ja FIBA noortekomisjoni presidendina, aitan kaasa seal, kus saan aidata,“ lausus Kuhi pressiteate vahendusel.

Eesti Korvpalliliidu president Priit Sarapuu kommentaar: „Tänan südamest Keiot pühendumise eest. Korvpall elab hetkel häid aegu, aga nagu ikka mäng algab 0:0-st ja töö ei lõppe. Soovin siinkohal Gerdile kindlameelsust ja pingutame üheskoos edasi, sest korvpall on meie mäng.“

Gerd Kiili on endine korvpallur, mänginud ka 10 hooaega meeste meistriliigas. 2004-2007 töötas ta Eesti Korvpalliliidus meeste meistriliiga ja Balti korvpalliliiga juhina. Aastatel 2007-2020 oli Kiili alguses AS Jalajälg Baltikumi spordimarketingi juht, hiljem sai ta Sportland Eesti AS tegevjuhiks. Tagasi Korvpalliliidu sekretariaadis on Kiili alates 2023. aastast. Gerd Kiili on olnud ka Eesti Korvpalliliidu juhatuse liige aastatel 2012-2022.