Erinevalt eelmistest hooaegadest, selgub ühisliiga võitja ühe mänguga, kus põhiturniiri võiduga koduväljaku eelise saanud Kalev/Cramo võõrustab laupäeval, kell 19.30 Unibet Arenal põhiturniiril teiseks jäänud Prometei meeskonda.

Unibet Arena uksed avatakse Eesti-Läti korvpalliliiga suurejooneliseks finaalmänguks kell 18.15.

„18. aprilli pealelõuna seisuga on müüdud ligi 70% piletitest, veel on vabu kohti, kutsume kõiki üles saali tulema ja Kalev/Cramole kaasa elama. Korvpallile lisaks teeme mängul vägevat meelelahutust, jagame auhindu, väljakul on üllatusesinejaid ja show’d kogu raha eest“, sõnas BC Kalev/Cramo turundus- ja ürituskorralduse juht Allan Siimann.

„Tahame selle sündmusega luua midagi erilist Eesti korvpallimaastikul ning plaanime päris mitut uut elementi oma mängukorraldusse tuua, et kogu sündmus oleks emotsionaalne ja jääks meelde veel pikaks ajaks,“ lisas Siimann.

Peale finaalmängu autasustamist läheb õhtu Unibet Arenal edasi - Kontsertlavade abiga ehitatakse väljaku kõrvale üles peoala, kuhu on oodatud kõik, kes tahavad üheskoos Kalev/Cramo teekonnale tänavuses Eesti-Läti korvpalliliigas punkti panna. Ürituse piletid on müügil Piletitaskus ning meeleolu loovad DJ Fieldz, Metsakutsu ja SVNDRA.

Finaalmängu piletid on saadaval Piletitaskus.