Hooaega kahe 0:6 kaotusega alustanud ning seejärel veel ka Pärnu Vaprusele 2:3 alla jäänud Kuressaare läks koondisepausile nullipoisina. Kodumängus Kalevi vastu tõmmati aga pikem õlekõrs. Pigem võrdselt kulgenud kohtumises viis Märten Pajunurm saarlased 41. minutil juhtima.

Edasi tehti skoori juba matši lõppfaasis. 72. minutil lõi 2:0 Artjom Jermatšenko ning 84. minutil vormistas matši lõppseisu Joonas Soomre. Selle võiduga kirjutas Kuressaare tabelisse hooaja esimesed punktid.

Mulluse pronksimeeskonna Kalevi tänavune hooaeg ei ole alanud ilmselt loodetult. Avavoorus tehti Tartu Tammekaga 1:1 viik. Seejärel teeniti väärtuslik punkt FC Flora vastu, kellega viigistati 2:2. Kolmandas voorus kaotati FCI Levadiale 0:2. Nüüd loodeti neljandas voorus punktilisa, kuid seni peksupoisi rollis olnud Kuressaarele jäädi skooriliselt kindlalt alla.

Kuressaare kerkis turniiritabelis kolme punktiga nüüd seitsmendaks. Kalev on samal ajal kahe silmaga kaheksas.

Ülejäänud neljanda vooru kohtumised peetakse laupäeval ja pühapäeval.

• Pärnu Vaprus – Nõmme Kalju (30. märts kell 12.30)

• Narva Trans – Nõmme United (30. märts kell 14.30)

• Tartu Tammeka – FC Flora (31. märts kell 12.30)

• FCI Levadia – Paide Linnameeskond (31. märts kell 14.30)

Vooru keskseks kohtumiseks on Levadia ja Paide pühapäevane matš Sportland Arenal. Senised kolm vooru on mõlemad meeskonnad läbinud täisedu ehk kolme võiduga. Tabelis on tänu paremale väravate vahele praegu liidriks Levadia.