Itaalia kõrgliigas viimasel kohal olev Brindisi sai möödunud nädalavahetusel 17 kaotuse kõrvale seitsmenda võidu, kui nad alistasid võõrsil 84:76 Scafati. Võitjate parimana viskas Frank Bartley 22 punkti, Eesti koondislane Joonas Riismaa sai nelja minutiga statistikasse kirja ühe mööda läinud kahepunktiviske.

Valusa kaotuse sai Serie A kohamängude pääset sihtiva Sassari Dinamo korvpallurid, kes jäid võõrsil 76:87 alla Trentinole ja Sardiinia meeskond langes tabelis kümnendale kohale. Sassari parimana tõi Breein Tyree 20 punkti, suur äär Kaspar Treier vaatas kohtumist pingilt.

Rõõmsam oli Poola kõrgliigas mängiva Janari Jõesaare nädalavahetus, sest tema tööandja Włocławeki Anwil alistas võõrsil kindlalt 95:67 Varssavi Dziki. Anwili edukaim oli Victor Sanders 18 punktiga, 30-aastane Jõesaar viskas 12 punkti (visked mängust 4/8 ja vabaviskejoonelt 2/2) ja võttis maha kaheksa lauda. Eestlase 22 mänguminuti ajal jäi meeskond 19 silmaga plussi. 24 matšist 19 võitnud Anwil on ühtlasi ka Poola meistrisarja liider.

Artur Konontšuki leivaisa Oldenburg seljatas laupäeval 99:77 Heidelbergi, võitjaid vedas 20 silma kogunud Chaundee Brown. Eelnevas kahes voorus mängupäeva koosseisust välja jäänud Konontšuk teenis sel korral 13 minutit, mille vältel ta sai kirja kaks punkti (visked väljakult 1/3), kolm lauda, kaks korvisöötu ja ühe vaheltlõike. Sealjuures jäi Oldenburg eestlase minutite ajal 15 punktiga plussi. Konontšuki koduklubi on 24 mängust võitnud 11, millega nad on Saksamaa meistriliigas 11. kohal ehk võitlemas viimase play-in koha eest.

Leedu meistrisarjas alistas Nevėžis võõrsil 76:74 Pieno žvaigždėsi, üheksa minutit platsil rassinud Carlos Jürgens panustas võitu kolme punkti (visked mängust 1/2), kahe laua ja ühe korvisööduga. Eestlase koduklubi on 22 matšist võitnud kuus, mis annab 11 tiimi seas üheksanda koha.