Koduväljakul mänginud Rapla piirdus avaveerandil üheksa punktiga ja jäi kaotusseisu 9:22. Teine ja kolmas veerand kuulusid aga kodumeeskonnale ning otsustava perioodi alguseks olid tablool viiginumbrid 54:54.

Viimasel veerandil spurtis Ventspils ette 71:62 ega andnud enam edu käest.

Martin Paasoja oli Rapla parim 19 punkti, kuue lauapalli ja seitsme resultatiivse sööduga. Malik Pope panustas 11 punkti ja 12 lauapalli.

Rapla on turniiritabelis 12 võidu ja 14 kaotusega kümnendal positsioonil. Viimasel play-offi kohal ehk kaheksas on Pärnu Sadam, kes kaotas täna võõrsil Valmierale 56:61. Pärnu meeskonnal, kes teatas täna, et jäi vähemalt hooaja lõpuni ilma oma mängujuhist Isaiah Hartist, on nüüd 13 võitu ja 13 kaotust.

Ventspils asub 18 võidu ja seitsme kaotusega neljandal tabelireal.

Rapla ja Ventspils olid sel hooajal ühe korra juba kohtunud. 3. novembril Ventspilsis toimunud matši võitis kodumeeskond 88:78.