Esimese poolaja võitis 44:33 Pärnu. Kolmandal veerandil läks Viimsi korraks juhtima, aga pärast 30 minutit oli Pärnu ees 61:58. Neljanda veerandi alguses läks Pärnu oma teed ja viimastel minutitel enam põnevaks ei läinud.

Pärnu kasuks viskasid Robert Valge 23, Troy Barnies 21 ja Menno Dijkstra 17 punkti. Barnies võttis maha kaheksa ja Dijkstra üheksa lauapalli. Viimsit vedas 26 punkti ja kümne lauapalliga Artem Kovalov, kaheksa punkti, kuus lauapalli ja 13 söötu jäid Oliver Suuroru arvele. Sel nädalal Tartu Ülikool Maks & Mooritsast lahkunud 19-aastane tagamees Kaspar Kuusmaa tegi Viimsi eest esimese mängu, tabas kolm kolmepunktiviset ja lõpetas kohtumise 11 punkti ja nelja korvisööduga.

Viimasest neljast mängust kolm võitnud Pärnu on Eesti-Läti liiga tabelis kaheksa võidu ja 11 kaotusega 10. kohal, Viimsi on viie võidu ja 17 kaotusega 13. tabelireal.

Neljapäeval sai Viimsi enda nimele mitu Paf liiga antirekordit: Tartu Ülikool Maks & Mooritsile jäädi alla lausa 24:76.