Normaalaja viimasele minutile läksid klubid vastu 79:79 viigiseisus. Shane Larkin viskas vabavisetega 37 sekundit enne lõppu Istanbuli ette 81:79. Kümmekond sekundit hiljem pääses vabaviskejoonele Reali pallur Džanan Musa, kes samuti mõlemad üritused tabas ja mänguseisu viigistas. 81:81 seisul ka normaalaeg lõppes.

Esimese lisaaja lõpus said taas määravaks vabavisked. Kaheksa sekundit enne lõppu läks joone taha Larkin, kes mõlemad visked sisse sopsas. Ta viigistas seisu 91:91-le ning ees ootas teine lisaaeg.

Teisel lisaajal pääses Istanbuli klubi ette juba 102:93, aga Madridi mehed ronisid raskest seisust välja. Mario Hezonja murdis korvi alla ja tabas viimase sekundi viske, lõpetades sellega Reali 9:0 spurdi.

Ka kolmas lisaaeg ei toonud võitjat. Dan Oturu viskas 14 sekundit enne lõppu Anadolu Efesi ette 111:109, aga seekord päästis Realile viigiseisu Walter Tavares.

Neljandal lisaajal panid võõrustajad lõpuks paremuse maksma. 119:119 seisult õnnestus Madridi klubi rohkem ning pääses ette 128:122. Seda edu nad enam maha ei mänginud, kohtumine lõppes Hispaania hiiu 130:126 võiduga.

Pöörase mänguga kogusid mitu meest vägeva punktiskoori. Džanan Musa viskas Reali kasuks 40 punkti ja jagas kaheksa söötu. Hezonja panustas võitu 31 punkti ja noppis 12 lauapalli. Facundo Campazzo säras 25 punkti ja 11 lauapalliga. Kaksikduubli sai kirja ka Walter Tavares (20 p, 12 lp).

Anadolu Efesi särgis viskas Shane Larkin, kes rassis platsil 53 minutit, 32 silma ning jagas üheksa söötu. Darius Thompson lisas 21 punkti.

Ajalooline mäng

Real ja Anadolu Efes purustasid kamba peale mitmed Euroliiga rekordid.

* Neli lisaaega on Euroliiga ühe kohtumise rekord. Kunagi varem polnud Euroopa tugevaimas klubisarjas mängitud üle kahe lisaaja.

* Madridi Reali 130 punkti on uus Euroliiga ühe mängu punktirekord. 126 silma visanud Istanbuli klubi ületas samuti senise tippmargi, mis kuulus varasemalt Ateena Panathinaikosele ja Tel Avivi Maccabile (123 punkti).

* Real ja Anadolu Efes viskasid kahe peale 256 punkti, mis on samuti uus ühe mängu rekord. Varasem tippmark ületati pika puuga, kui Bologna Fortitudo ja Panathinaikos viskasid 20 aastat tagasi kokku 232 silma.

* Real on esimene meeskond, kus kolm mängijat tõid ühes matšis vähemalt 25 punkti. Lisaks kogusid neil rekordilised neli meest PIR-i näitajaks vähemalt numbri 25.

* Shane Larkin ja Tibor Pleiss on esimesed mängijad Euroliiga ajaloos, kes rassinud platsil üle 50 minuti. Larkin oli platsil 53 minutit ja 11 sekundit, tiimikaaslane Pleiss veetis väljakul 52 minutit ja 56 sekundit.