Normaalmäel peetud hüppevooru järel oli Kristjan Ilves kolmandal kohal. Ta kandus 97,5 m kaugusele ja teenis 134,7 punkti. Kahevõistluse valitseja Jarl Magnus Riiber oli ülivõimsalt parim (102 m), tema edu Ryota Yamamoto ees oli 56 sekundit. Ilves jäi maha 1.16, edasi tulid Thomas Rettenegger (+1.20), Martin Fritz (+1.23) ja Jens Luraas Oftebro (+1.24).

10 km suusasõidus ei tekkinud Riiberil karjääri 60. MK-etapivõidu vormistamisega probleeme. Ilves sõitis sisuliselt kogu distantsi üheksaliikmelises grupis. Kuni kolmanda ringi keskpaigani hoidis ta kolmandat-neljandat kohta, aga viimase ringi eel langes kuuendaks. Viimasel kilomeetril jäi tal tal norralaste ja sakslastega kaasaminemiseks pisut jõudu vajaka ning Ilves lõpetas seitsmendana.

Riiber edestas teiseks tulnud koondisekaaslast Oftebrod finišis 35,5 sekundiga, kolmas norralane Jörgen Graabak kaotas Riiberile 36,8 sekundiga. Ilvesel kogunes lõpuks kaotust 42,2 sekundit.

Tulemused:

Kahevõistlus.

Östersundis peetud laskesuusatamise meeste 10 km sprindis sai Rene Zahkna (0+1) 47. koha, talve esimese stardi teinud Robert Heldna (1+1) oli 88. Eduka esimese lasketiiru järel hoidis Zahkna 23. kohta, aga seda positsiooni ta hoida ei suutnud. Pääse pühapäeval peetavasse jälitussõitu siiski tuli, punktikohast ehk 40 sekka mahtumisest jäi puudu 20,4 sekundit.

Karjääri esimese MK-etapi esikoha noppis 30-aastane sakslane Philipp Nawrath (0+0). Ta edestas norralast Tarjei Bö-d (0+0) 18,7 sekundiga ja samuti üllatanud teist norralast Vebjörn Sörumit (0+0) 19,8 sekundiga. Viimaste hooaegade valitseja Johannes Thingnes Bö (2+1) piirdus 18. kohaga (+1.35,0).

Rootsis Gällivares peetud meeste murdmaasuusatamise 10 km eraldistardist vabatehnikasõidus sai Alvar Johannes Alev 50. koha. Loe lähemalt SIIT.

Norras Stavangeris sai kiiruisutaja Marten Liiv meeste 500 m distantsi B-grupis üheksanda koha. Loe lähemalt SIIT.

Norras Lillehammeris piirdus Artti Aigro (85 m, 119,2 p) 38. kohaga ja teise vooru ei pääsenud. Kolmanda järjestikuse MK-etapi võitis austerlane Stefan Kraft.