Viimsi sai pühapäeval kümne kaotuse kõrvale hooaja teise võidu, kodusaalis mängiti tulemusega 78:73 üle Läti klubi Liepaja. Kolmandal veerandil oli Viimsi 20 punktiga taga ja ka kolm minutit enne lõppu näis seis keeruline, sest kaotusseis oli 62:71. Kohtumine lõpetati aga 16:2 spurdiga.

25-aastane ja 202 cm pikkune Kovalov vedas Viimsit 20 punkti ja 10 lauapalliga. Ukrainlane tabas kahepunktiviskeid 6/4, kolmeseid 4/1 ja vabaviskeid 11/9. Lisaks andis ta ühe söödu, tegi kaks vaheltlõiget ja blokeeris ühe viske. Kovalovi efektiivsusnäitaja oli 30.

Kovalov tegi korraliku esituse ka kolmapäeval, mil Viimsi kaotas võõrsil 71:88 Ogrele. Ukrainlase arvele jäi 14 punkti, viis lauapalli, kaks vaheltlõiget ja kaks blokki. Tema hooaja keskmised näitajad on 15,4 punkti, 8,8 lauapalli ja 1,6 blokki.