Rapla pani oma paremuse lõplikult maksvusele teisel veerandajal, mis võideti koguni 17 silmaga ning poolajapausile mindi 49:23 eduseisul. Kuigi Tartul õnnestus kolmanda veerandi lõpuks vahet pisut vähendada, siis lõpuks saadi ikkagi kindel 25-punktiline kaotus.

Võitjate parimana viskas Kustas Põldoja 20 punkti, Kristofer-Alex Jeanty ja Jan Märten Ratas lisasid vastavalt 16 ja 15 silma. Rocki resultatiivseim oli 18 punkti kogunud Valmo Kriisa.

Saku II liigas osaleb tänavu tosin meeskonda, kellest kaheksa paremat jõuavad kohamängudele. Finaalturniir toimub 21.-22. aprillil 2023.

Delfi Kogupaketi tellijateni jõuab sel hooajal kokku üle 200 erinevate koduste korvpalliliigade mängude otseülekannet. Seda nii Eesti-Läti liigast, Korvpalli Meistriliigast, Kaamos Eesti meeste ja naiste karikavõistlustelt kui ka naiste liigast, aga ka madalamatest sarjadest. Loe lähemalt SIIT.