Arsenal võitis kohtumise 2:1. Marquinhos viis külalised 16. minutil juhtima. Avapoolaja lõpus viigistas Mirlind Kryeziu penaltist seisu. Eddie Nketiahi 62. minuti tabamus tõi Arsenalile kolm võidupunkti.

Mets ja Hein olid vastavalt Zürichi ja Arsenali pingi peal. Mänguaega kumbki mees ei teeninud.

Mitu eestlast Konverentsiliigas

UEFA Konvrentsiliigas on täna mängimas kolme eestlase koduklubid. Vlasi Sinjavski ja Slovacko (Tšehhi) läksid vastamisi Belgradi Partizaniga. Slovacko leppis kodus Serbia suurklubiga 3:3 viiki.

Slovacko juhtis Jan Kalabiska väravatest juba 19. minutiks 2:0. Kolm minutit hiljem sai Kristijan Belic vastaste poolelt ka punase kaardi. Partizan suutis teisel poolajal aga mängu pöörde tuua ning 62. minutiks juhiti Fousseni Diabate (2) ja Ricardo Gomesi väravatest 3:2. Libor Kozak päästis 83. minutil Slovackole viigipunkti. Sinjavski sekkus vahetusest 67. minutil.

Kell 22 algas Londonis kohtumine kohaliku West Ham Unitedi ja Joonas Tamme koduklubi FCSB (Rumeenia) vahel. FCSB pääses avapoolajal Andrei Cordea väravast kohtumist juhtima, kuid teisel poolajal pani West Ham paremuse maksma.

Jarrod Bowen viigistas 68. minutil penaltist seisu. 75. minutil viis Emerson võõrustajad juhtima, 90. minutil vormistas lõppseisu Michail Antonio. Tamm tegi keskkaitses kaasa täismängu.

Samal ajal kohtusid Šveitsis FC Basel ning Nikita Baranovi leivaisa Jerevani Pjunik (Armeenia). Basel võitis mängu samuti 3:1. Darian Males viis 23. minutil Šveitsi klubi ette, neli minutit hiljem taastas viigiseisu Artak Dashyan. Wouter Burgeri teise poolaja väravaid tõid siiski võidu Baselile. Baranov platsile ei pääsenud.