Ilmselgelt on Hyundai avaldus seotud nädala alguses levima hakanud kuuldustega, et Moncet`asemel tõuseb meeskonna uueks tegevjuhiks Eric Boullier. Esimesena avaldas selle uudise Itaalia väljaanne Rallyssimo.

„Hyundai jätkab tiimijuhi kohusetäitja Julien Moncet`t toetamist, kes juhib meeskonna tegevust WRC-sarjas ja ETCR-sarjas. Me tunnustame kogu meeskonna suuri jõupingutusi WRC-sarjas, mis on toonud kaks järjestikust võitu Soome ja Belgia rallidelt. Need tulemused näitavad, et liigume õiges suunas - seda on kinnitanud ka meie sõitjate sõnumid,“ seisab Hyundai pressiteates.

„Samas me jätkame oma organisatsiooni tugevdamist, kaaludes nii sisemisi ja väliseid võimalusi, et rajada tulevikuks tugev vundament meie ralliüksuse tööks. Aga kõik meie juhtimisstruktuuri muudatused anname teada meie ametlike kanalite kaudu,“ lisas Hyundai.

Moncet` üks suuremaid kriitikuid on olnud Ott Tänak, kes tõi nii Soomes kui Belgias Hyundaile võidu.

Pärast Belgia rallit tunnistas Tänak Delfile, et Hyundais on suured probleemid, mida on tarvis kiiremas korras lahendada. „Vajame tugevat juhti, kes töö käima paneks. Struktuur tuleks paika saada. Hyundail on kõvasti potentsiaali, see, et võidame aastas kaks-kolm rallit, pole meie tase,“ tunnistas Tänak ja lisas, et praegune tiimipealiku kohusetäitja pole see mees, kes peaks ametikõrgendust saama.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid