Eesti mõlemad väravad sündisid avapoolajal. Neist esimene 24. minutil, kui Konstantin Vassiljev tsenderdas paremalt äärelt San Marino tagumisse posti, kust Mattias Käit lükkas palli peaga värava ette ning Robert Kirss saatis penaltipunkti juurest palli võrku. See oli üldse Kirsi esimeseks tabamuseks rahvuskoondises.

Kaheksa minutit hiljem suunas Joonas Tamm palli peaga väravasse pärast Vlasi Sinjavski täpset söötu.

Teise poolaja alguses oli Kirsil hea võimalus väravaskoori kasvatada, kuid tal jäi napilt puudu, et ulatuda Sinjavski madala tsenderduseni. San Marino tegi tunniajase mängu järel kolm vahetust ning pärast seda muutus külaliste mäng hoopis aktiivsemaks. Lõpus olid paremad võimalused isegi San Marinol. Näiteks avanes neil üks-ühe vastu võimalus, mida Adolfo Hirsch ei suutnud meie õnneks realiseerida. Hirsch mängis küll väravavaht Karl Jakob Heinast mööda, kuid Maksim Paskotši suutis tema terava nurga alt tehtud löögi tõrjuda.

Eesti meeskonna teise poolaja mäng oli kahvatu, kuid vajalikud kolm võidupunkti saime tabelisse.

Lisaks San Marinole ja Eestile on D-divisjoni teises alagrupis veel Malta. Malta peab esimese mängu 5. juunil võõrsil San Marinoga, Eesti kohtub võõrsil Maltaga 9. juunil. Enne seda ootab meie koondist veel sõprusmäng Argentinaga.

Eesti ja San Marino olid viimati vastamisi 2016. aasta EM-valiksarjas. Toona mängiti võõrsil 0:0 viiki, Tallinnas võitsid eestlased Sergei Zenjovi tabamustest 2:0.

Eesti koondise kogunemisel olevates mängijatest ei kuulunud täna koosseisu Ken Kallaste, Michael Lilander, Markus Poom, Mark Anders Lepik. Pärast U21 koondise EM-valikmänge liitub esmakordselt meeste koondisega 18-aastane Hollandis mängiv Rocco Robert Shein.