Tartu alustas kohtumist südikalt, võites avaveerandi 17:14. Kahjuks mängis meeskond teise veerandi alguses koheselt edu maha ning kaotas poolaja kümne punktiga. Vahet oluliselt vähendada enam ei õnnestunud.

Mängu suurim korvikütt oli Pieno leegionär Trevor Hughes, kelle arvele kogunes 22 punkti.

Tartu parim oli 15 punkti, 7 lauapalli ja 2 blokiga Bill Amis. Sten-Timmu Sokk lisas 14 punkti, 4 lauapalli ja 4 söötu, kuid tegi 5 pallikaotust.

Tartu kaotas lauavõitluse 29:39 ning tegi kokkuvõttes 20 pallikaotust.

Kalev/Cramo käekäigule ela kaasa siin!
Mängu käik: Tartu Ülikool - Pasvalys Pieno zvaigzdes (17:14, 7:20, 21:21, 28:27)

IV veerand: 73:82

71:80 - Saage ja Amis toovad punkte juurde, kuid vahet vähendada ei õnnestu
66:78 - Sokk ja Veideman eksivad mõlemad kaugvisetel, Pieno tabab vabavisked. Vastased on teinud viimase minutiga 10-0 spurdi
66:74 - Kurbase pealtpanekule vastavad leedulased 5-0 spurdiga. Minut ja 45 mängida
64:68 - Veideman tabab ühe vabaviske, 3 ja pool minutit lõpuni
62:67 - Kurbasel teeb 2+1 ja vähendab vahe 5-punktiliseks. Suurepärane!
60:67 - Amis tabab vabavisked, mängida alla nelja minuti. Kas tõesti tuleb Tartu järgi?
58:67 - Ai-ai! Vastaselt tabav kolmepunktivise, Veideman vähendab vahet. Mängida 5 minutit.
55:64 - Sokult 14. punkt. Tagamängijal on kirjas ka 4 lauapalli, 3 söötu ja 5 pallikaotust.
52:64 - Leppikult kolmene, mängida 6 ja pool minutit
49:64 - Sokk toob koos vabaviskega 3 punkti, kuid vastased kasvatavad vahet.

22:32 - Hughes'l koos 16 punkti
22:29 - Veideman toob 1:40 enne poolaja lõppu Tartu viienda punkti sel veerandil
20:29 - Hughes'il 13 punkti koos
20:27 - Sokk lõpetab punktidepõua
17:27 - Hughes toob 11 punkti ning Tartu on jäänud 10-punktilisse kaotusseisu
17:25 - Oi-oi-oi! Vastased teevad veel 5-0 spurdi ning suurendavad vahet, Tartu pole 5 ja poole minutiga skoori avanud.
17:20 - Nelja minutiga on vastased teinud 7-0 vahespurdi, tartlastel teisel veerandil skoor avamata
17:19 - Leroy lükkab korvi alt palli sisse ning viib Pieno juhtima. Vastastel on juba kuus ründelauda, Tartul kolm.
17:17 - vastased on viigistanud seisu. Tartu on alustanud teist veerandit 7 möödaviskega, poolaja lõpuni 7 minutit.

I veerand: 17:14

17:14 - Saage tabab kolmese ja saadab Tartu teisele veerandile eduseisus
14:14 - Asko Paade toob neli punkti järjest ja Tartu võtab järele
10:14 - Amis paneb peal ja viigistab mänguseisu, kuid vastased on edukad kahel järjestikusel rünnakul, 2 ja pool minutit veerandaja lõpuni
8:9 - Allingu avab punktiskoori
6:9 - Sokk teenib vea, vastane ei eksi vabavisetel
6:7 - Sokk viib tartlased juhtima, kuid vastane viskab kaugel sisse
4:4 - Veideman tabab kaugviske ja viigistab!
1:4 - Veideman tabab ühe vabaviske, vastased tabavad mõlemal rünnakul

Mängu eel:
Tartlaste mäng algab kell 16 ja Kalev/Cramo kohtumine kell 17. Delfi vahendab sündmuste kulgu operatiivselt.

Kalev/Cramo võitis kaks päeva tagasi Tartu Ülikooli tänast vastast 66:63. Tartlased jäid aga eile alla Cramoga rinda pistvale Rudupisele 81:85.