Mängu käik
: (Rudupis - Kalev/Cramo 13:20, 24:17, 16:19, 19:8)

IV VEERANDAEG

72:64 - Kohtumine lõppenud. Kaotajate leeris resultatiivseimad 15 punktiga Arbet ja Škele. Rudupise kaugvisked 11/22, Cramol sama näitaja 5/16, lauavõitlus viigis 34-34.

70:62 - Škelet ja Arbetilt korvid. Pisut üle minuti mängida

70:58 - Veel kaks kolmest Rudupise mängijatelt ja tundub, et sellega on asi klaar. Mängida jääb pisut enam kui 2 minutit. Kuusmaa võttis aja maha

Sokk vigastas rünnakul halvasti maandudes parema jala hüppeliigest. Läks ühel jalal hüpates platsilt ära

64:58 - Rudupise mängijatelt üheksas tabav kolmene. Kuusmaa võtab aja maha, mängida 4.27

61:58 - Kas mäng hakkab Cramo käest ära libisema? Normaalaega mängida 6 minutit. Toomel, Uljankol ja Varbanovil kirjas 4 viga

57:58 - Pea kaks ja pool minutit otsustavat veerandaega mängitud.

III VEERANDAEG

53:56 - Veerandaeg läbi. Cramo edu võiks olla suurem kui korvi alt niipalju ei pudistataks

48:55 - Dorbekult ja Arbetilt rasked kolmesed

45:49 - Kuusmaa kord aeg maha võtta. Veerandaega minna 3.05

39:47 - Škele, Arbet ja Varbanov jõudnud kahekohalise punktisummani. Cramolt 8:0 spurt

39:43 - Arbetilt kiirrünnakul pealtpanek. Uljanko teenis oma neljanda vea. 3.37 veerandaega mängitud, Rudupise peatreener Virginijus Seskus võttis aja maha.

39:39 - Poolteist minutit kulunud, kalevlastest skooris Škele

Cramo alustas teist poolaega koosseisus - Uljanko, Sokk, Škele, Varbanov, Arbet

II VEERANDAEG

37:37 - Poolaeg lõppenud, Rudupise mängijad panid viimasel sekundil veel korvi. Cramo resultatiivseim sen

i 8 punktiga Varbanov, 7 punkti on toonud Škele ja Sokk. Kodumeeskond on hästi tabanud kolmeseid 6/11, Cramol kaugvisked 3/7

32:33 - Arbetilt punktilisa. Ajaliselt minna 1.17

30:31 - Rudupise kaks järjestikust kolmest sunnivad Kuusmaa aja maha võtma. Poolaega mängida 3.15

27:31 - Neli minutit poolaja lõpuni. Škele kasvatas isikliku skoori 5 punkti peale

22:29 - Cramo endiselt juhtimas. Neli minutit veerandajast kulunud, Cramo resultatiivseim 8 punktiga Varbanov. Toomel ja Uljankol halva märgina 3 isiklikku viga

I VEERANDAEG

13:20 - Veerandaja viimane korv Varbanovilt

13:18 - Mäng käib kuidagi väga üles-alla. Škelelt kolmene. Kohe algab veerandaja viimane minut

13:11 - Cramo 9:0 spurdile vastas Rudupis omakorda 5:0 spurdiga. Kunagiselt Rocki mängijalt Povilas Butkeviciuselt 2+1 rünnak

8:11 - Punkte lisasid Varbanov ja Arbet, rünnak hakkab vähe ilmet võtma

8:7 - Sokk vähendab kaotusnumbrid minimaalseks, aega kulunud 5.15

8:5 - Vahetusest mängu sekkunud Sokk tabab kolmese

8:2 - Enam kui 3 minutit mängitud ja Cramol kahepunktivisked 0/6. Toome teinud kiirelt 2 isiklikku viga

6:2 - Arbet avab Cramo skoori vabavisetest. Kui mängitud 1.33 kasutab Aivar Kuusmaa juba esimest mõtteaega

6:0 - Rudupis on minutiga kaks kolmest tabanud, mõlemad tabamused sai kirja Simas Buterlevicius

Cramo algviisik - Uljanko, Dorbek, Toome, Arbet, Riis

--------------------------
Eelinfo:

Rudupisel on tabelis 6 võitu ja vaid üks kaotus, eile oldi 85:81 üle Tartu Ülikoolist. Kalev/Cramol on kirjas 5 võitu ja 3 kaotust.