Flora väravad lõid 35. ja 56. minutil Markus Poom ja Konstantin Vassiljev. Kaimar Saag vähendas Tuleviku vahe minimaalseks esimesel üleminutil.

Kalju läks Hiiu staadionil 70. minutil Pedro Victori väravast juhtima, kuid 82. minutil realiseeris Denis Vnukov Legioni penalti. Esimesel üleminutil võttis Ivan Lobai viimase mehena maha Kalju värava poole tormanud Marek Šatovi ning sai otse punase kaardi.

Päeva viimases mängus heitlesid omavahel Paide linnameeskond ja FCI Levadia. Kodus mänginud Paide teenis magusa 1:0 võidu, ainsa värava lõi 73. minutil Deabeas Owusu-Sekyere. Viimase nelja mänguga on hollandlane löönud Paide eest kuus väravat.

Levadia lõpetas mängu ka arvulises vähemuses, sest 67. minutil teenis teise kollase kaardi Mark Oliver Roosnupp.