Kohtumine algas paremini külaliste jaoks, kui 11. minutil viis Tammeka juhtima Tristan Koskor. 29. minutil viigistas Paide poolt seisu eelmisel nädalal võistkonnaga liitunud Deabeas Owusu-Sekyere. Juba 35. minutil sahistas hollandlane uuesti võrku ning kõigest minut hiljem lõi kolmanda värava Edrisa Lubega. Sellega oli kohtumine ka otsustatud.

Kuuenda järjestikuse võidu teeninud Paide hoiab tabelis teist kohta, liidrist FC Florast jäädakse maha 13 punktiga. Tammeka jätkab kuuendal real.

Päeva esimeses mängus leppisid Narva Trans ja Kuressaare väravateta viiki.

Õhtu lõpets 19 alanud kohtumine Tallinna FCI Levadia ja Tallinna Kalevi vahel. Levadia võttis lõpuks külaliste üle kindla 3:0 võidu. Võitjate eest said jala valgeks Juri Kolomojets, Robert Kirss ja Manucho. Levadia jätkab neljandal kohal, ühe mängu vähem pidanud Nõmme Kaljust jäädakse maha kolme silmaga. Viienda järjestikuse kaotuse saanud Kalev paikneb tabeli viimasel real.