Leedulased tegid vahe sisse juba avaveerandil, mis võideti 23:12. Poolajaks kasvatas Leedu edu juba 22-punktiliseks (49:27). Kolmandal veerandajal said lätlased juba oma mängu paremini käima ning vähendasid vahe 46:59 peale. Viimasel veerandajal ei lasknud Leedu siiski lätlasi ohtlikult lähedale ning lõpuks võeti hoopis kindel võit numbritega 82:59.

Üleplatsimeheks kerkis Marius Grigonis 19 punktiga. Kahekohalise punktiarvuni jõudsid veel Laurynas Birutis (13) ja Marek Blazevic (12). Lisaks korjas Blazevic üheksa lauapalli.

Lätlaste resultatiivseim oli Kaspar Berzins 22 punktiga. Üheksa punkti lisasid Edgars Lasenbergs ja Andris Misters.

Leedul jäi seega Balti keti karikast taskusse üks võit ja üks kaotus. Mäletatavasti jäädi eile alla Eestile 85:92. Eesti ja Läti peavad omavahelise kohtumise pühapäeval algusega kell 19.30.