Võõrustajad pääsesid juhtima juba 10. minutil tänu Zurab Otšigava tabamusele. Kümmekond minutit hiljem duubeldas eduseisu Mark Oliver Roosnupp. 79. minutil hoolitses Levadia kolmanda värava eest Juri Kolomojets, 4:0 lõppseisu vormistas 87. minutil Manucho.

Nädala keskel Nõmme Kaljule 0:2 kaotanud Levadia jaoks oli see viies võit ühe kaotuse kõrvale. 15 punktiga kerkis pealinnaklubi taas liiga liidriks, kuid lähimatel jälitajatel Nõmme Kaljul ja FC Floral on üks mäng varuks. Tallinna Kalev hoiab seitsme silmaga viiendat kohta.

Tänases teises mängus tegid Tallinna Legion ja Narva Trans Kadrioru staadionil 0:0 viigi. Mõlemad meeskonnad lõpetasid mängu kümnekesi - 56. minutil sai Transi poolelt teise kollase kaardi Sadio Tounkara, 87. minutil tabas sama saatus Legioni poolkaitsjat Vsevolod Zassuhhinit.