Põhiturniiri seitsmendana lõpetanud TalTechi peatreener Janis Sirelpuu lubas avamängu eel, et tema hoolealused kavatsevad favoriidistaatuses olevale Tartule (põhiturniiri 2.) pakkuda korraliku võitluse. Nii ka tehti ja kaks esimest geimi kulgesid väga põnevalt, tulemuseks TalTechi 27:25 ning 26:24 paremus. Seejärel kaotati kolmas vaatus ülikindlalt, saades vaid 9 punkti, ent pöörati neljandas geimis asjad taas enda kasuks. Mängu viimaseks jäänud pallivahetus oli väga pikk ja hõlmas mitut suurepärast kaitsetööd, punkti pani kohtumisele Tamur Viidalepa rünnak – 25:23, kirjutab volley.ee.

TalTechi resultatiivseim oli16 punktiga (+7) Mihkel Nuut, 14 silma (+5) lisas Valentin Kordas, 10 punkti (+5) Viidalepp ning temporündajad Jörgen Vanamõisa ja Joonas Popman mõlemad 9 punkti (+5 ja +7). TalTechi rünnak oli 49%, rünnak 38%, blokiga saadi 9 ja serviga 6 punkti (eksiti 10 pallingul). Bigbanki edukaimana kogus Albert Hurt 24 punkti (+20), 18 punkti (+9) lisas Curtis Stockton. Bigbanki vastuvõtt oli 57%, rünnak 43%, blokipunkte teeniti 13 ja servil löödi 7 ässa ning eksiti 18 pallingul.

Selle paari järgmine mäng toimub Tartus 7. märtsil ja vajadusel kolmas mäng samuti Tartus 8. märtsil.