30. kohalt võib leida Arsenali ja Liverpooli 3:3 viigiga lõppenud kohtumise 2017. aasta detsembril, mille tegi täismahus kaasa ka Eesti parim jalgpallur Ragnar Klavan.

Kes antud kohtumise olemasolust üldse midagi ei tea või seda vaid ähmaselt mäletavad, neile meeldetuletuseks: Liverpool läks avapoolajal Philippe Coutinho väravast 1:0 juhtima ning kui Mohamed Salah teise poolaja alguses kiiresti 2:0 lõi, tundus, et Liverpoolil on mäng tehtud. Järgmise kuue ja poole minuti jooksul tegid aga Alexis Sanchez, Granit Xhaka ja Mesut Özil aga Arsenali eduseisuks 3:2. Liverpool suutis mängu viigistada 71. minuti Roberto Firmino tabamusest. Rõõm on tõdeda, et Klavan selles mängus ühegi prohmakaga silma ei paistnud.