Soomlane viis Norwichi 26. minutil juhtima, kümmekond minutit hiljem viigistas Leicester tänu väravavahi Tim Kruli omaväravale seisu. 29-aastasel soomlasel on nüüdseks kirjas Premier League'is juba üheksa tabamust, millega ta on väravaküttide edetabelis seitsmendal kohal.

Vägev seeria katkes aga Leicesteri tähel Jamie Vardyl, kes oli viimases kaheksas kohtumises täpne olnud. Kogenud inglane on siiski 16 tabamusega väravalööjate edetabeli kindel liider.

Viik tähendab, et teisel kohal paiknev Leicester jääb liidrist Liverpoolist juba 10 silmaga maha.

Keeruliselt on käimas Frank Lampardi juhendatava Londoni Chelsea vorm. Täna jäädi koduväljakul 0:1 alla Bournemouthile. Kohtumise ainsa värava lõi 84. minutil Dan Gosling. Chelseale oli see viimase viie kohtumise jooksul juba neljandaks kaotuseks.