Võitluslikus mängus jäi mõlemas geimis peale Eesti esireket ja pääses tulemusega 21:16, 21:15 teise ringi. Kuueteistkümne parema seas pidi Kuuba mõõtu võtma sakslanna Fabienne Depreziga (BWF 67). Esimesest geimist kujunes pikk lahing, kus lõpus olid mõlemal poolel mitmed geimpallid. Kuuba suutis siiski väljuda võitjana ning teine geim kujunes juba kergemaks kulgedes Kuuba dikteerimisel. Mängu lõpptulemus jäi 27:25, 21:16. Veerandfinaalis kohtub Kuuba reedel Lin Hsian Tiga Hiina Taipeist, kes kaheksandikfinaalis alistas kolmanda paigutusega Sabrina Jacquet Šveitsist 21:18, 21:17.

Eesti mängijatest osales ka meeste esireket Raul Must (BWF 93), kes pidi esimeses ringis võtma vastu kaotuse Luis Enrique Penalverilt Hispaaniast (BWF 85). Esimeses geimis domineeris hispaanlane, Must võitis omakorda teise geimi, kuid otsustavas geimis oli teravam vastane ja võitis mängu 21:7, 16:21, 21:14.