Terve mängu jooksus tehti vaid kaks servimurret, millega sai teise seti esimeses ja viimases geimis hakkama Federer. Šveitslane lõi tund ja 20 minutit kestnud matšis kaheksa ässa (vastane 6), tegi 23 äralööki (20) ja 16 sundimata viga (22) ning päästis kolm murdepalli (vastane 2/4).

Viimati 2011. aastal ATP-finaalturniiril triumfeerinud Šveitsi vanameistril on nüüd tabelis üks võit ja üks kaotus, Berrettini jätkab kahe kaotusega.

Täna õhtul on selle grupi teises mängus vastamisi serblane Novak Djokovic (ATP 2.) ja austerlane Dominic Thiem (ATP 5.), kellel on avavoorust kirjas võit.

Teises alagrupis kaotas maailma esireket Rafael Nadal eilses avakohtumises sakslasele Alexander Zverevile (ATP 7.) 2:6, 4:6 ja kreeklane Stefanos Tsitsipas (ATP 6.) alistas 7:6 (7:5), 6:4 venelase Daniil Medvedevi (ATP 4.).