Poolajaks 0:10 kaotusseisu jäänud Colts tuli teisel poolajal mängu tagasi. Kolmanda veerandiga vähendati kaotusseisu 6:10 peale. Neljandal veerandil viis Jack Doyle'i touchdown võõrustajad juhtima 12:10, aga lõpuks võtsid oma ikkagi Dolphinshi mängumehed.

Hunt aitas 6:10 kaotusseisus vastaste rünnakul ühe vaheltlõike teha. "Margus Hunt pani vastaste quarterbackile Ryan Fitzpatrickule korraliku surve peale, mille tõttu ta tegi vale söödu, mis õnneks maandus minu käes," kirjeldas olukorda Darius Leonard.

Coltsil on AFC lõunadivisjonis kirjas viis võitu ja neli kaotust, millega paiknetakse teisel kohal. Houston Texans on liider (6-3), küll aga edestatakse Tennessee Titansit (5 – 5) ja Jacksonsville Jaguarsi (4 – 5).

Dolphins sai seitsme kaotuse kõrvale teise võidu.