United oli juba 20. minutiks 2:0 ees. 17. minutil viis võõrustajad juhtima Andreas Pereira, kaks minutit hiljem sai omavärava kirja Davy Propper.

64. minutil vähendas Lewis Dunk külaliste kaotusseisu, aga vaid kaks minutit hiljem vastas Marcus Rashford, kes realiseeris Anthony Martiali söödu. Prantslane tegi eeltöö ka Unitedi esimesele väravale.

Unitedit tabas valus hoop aga kohtumise lisaminutitel, kui hüppeliigesele viga teinud Scott McTominay viidi platsilt kanderaamil minema.

Teises samaaegselt toimunud kohtumises oli Wolverhampton 2:1 parem Aston Villast. Kodumeeskonnale tõid võidu Ruben Nevesi ja Raul Jimenezi tabamused, Villa auvärava sai kirja Trezeguet.

United tõusis tänu võidule ühtlasi tagasi esikümnesse, kerkides 16 punktiga 7. kohale. Wolverhampton on kogunud samuti 16 silma, aga parem väravatevahe annab eelise Manchesteri tiimile.

12. vooru keskses kohtumis lähevad algusega kell 18.30 vastamisi Liverpool ja Manchester City.