Poolfinaalis oli Malõgina vastaseks kolmanda asetusega 23-aastane Rootsi tennisist Jacqueline Cabaj Awad (WTA 522.). Esimene sett oli väga ühepoolne ja Malõginal kulus vaid 23 minutit, et sett 6:1 võita. Ka teist setti alustas Malõgina murdega, kuid Cabaj Awad võitis neli geimi järjest ja läks 4:2 juhtima. Seejärel murdis jälle Malõgina kaks korda ja asus seisul 5/4 matšivõidule servima. Kahjuks ei juutnud oma servi hoida ja sett kulges kiiresse lõppmängu. See sarnanes kogu setile – Malõgina läks 5:2 juhtima, kuid rootslane viigistas. Lõpuks võitis Malõgina viiendal matšpallil 7:6(9), vahendab Eesti Tenniseliidu koduleht.

Kohtumine kestis tund ja 28 minutit. Malõgina lõi ühe serviässa ja tegi neli topeltviga, Cabaj Awadi kontole jäi viis ässa ja neli topeltviga. Murdepallidest realiseeris Malõgina kaheksast viis, Cabaj Avadi neljast kolm.

Malõgina võitis avaringis 18-aastast poolatari Stefania Rogozinska Dziki (WTA 782) pingelises kohtumises 4:6, 6:3, 6:1. Teises ringis 19-aastase Nicole Nadeli vastu Malõginal raskusi polnud ja ta võitis 6:3, 6:0. Veerandfinaalis alistas Malõgina 20aastase venelanna Anna Ukolova (WTA 836.) 6:3, 6:3.

Finaalis on vastaseks 19-aastane venelane Anastasia Kulikova (WTA 553), kes teises ringis dramaatilises lahingus võitis Katriin Saart 6:3, 5:7, 7:6 (2).

Järgmisel nädalal võistlevad Eesti tennisistid Pärnus 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga Paf Openil.