Enne kohtumist juhtis AFC lõunadivisjoni Texans nelja võiduga kuuest mängust, Coltsil oli kirjas kolm võitu ja kaks kaotust. Divisjoni võitjad kindlustavad koha play-offis.

Coltsi rünnak toimis Texansi vastu kenasti – mängujuht Jacoby Brisset sai kirja isiklikku rekordit tähitavad neli touchdowni – kuid kõva kaitseta poleks mängu võidetud. Esimesel poolajal pääses Texans kolmel korral punasesse tsooni ehk lähemale kui 20 jardi vastase väravatsoonist, ent sai kirja vaid kolm löögiväravat ja ei ainsatki touchdowni – vaheajale mindi seisul 14 : 9 Coltsi eduseisul.

Teisel poolajal sai Texans asjad pisut paremini liikuma, kuid Coltsi kaitse pidas lõpuni ning nii vormistatigi võit 30 : 23.

Hunt alustas algrivistuses, kuid sai, nagu viimasel ajal tavaks, vähem mänguaega kui mullu. Statistikasse läks kirja üks mahamurtud vastaste ründaja.

Coltsil on nelja võidu kõrval kaks kaotust, Texansi seis on 4 – 3 ning Jacksonsville Jaguarsil ja Tennessee Titansil 4 – 2.