Saaremaa suutis välja tulla 0:2 kaotusseisust ja võitis Selveri 3:2 (20:25, 17:25, 25:20, 26:24, 15:10).

Kodumeeskonna jaoks oli mäng juba neljandas geimis käest libisemas, sest geimidega 1:2 kaotusseisus olles jäid Urmas Tali hoolealused neljandas vaatuses 22:24 kaotusseisu. Seejärel suudeti aga päästa kaks matšpalli ning geim lõpuks ise võita tulemusega 26:24.

Saarlaste suurim punktitooja oli Daniel Maciel 15 silmaga, Beau Graham lisas 12 ja Henri Treial 11 punkti. Selverile tõi Matej Šmidl koguni 31 punkti.

Saaremaa vastuvõtuprotsent oli 39%, rünnak 38%, blokiga teeniti 9 punkti (4 sulustamist sai kirja Reto Severin Giger) ja servil löödi 7 ässa (eksiti 11 pallingul). Selveri vastuvõtt oli 26%, rünnakuid lahendati 44-protsendiliselt, blokipunkte kogunes 14 (5 blokki sai kirja Šmisl) ning servipunkte 4 (11 viga).

Täiseduga jätkav Saaremaa sai kolmanda võidu, Selver kahe võidu kõrvale esimese kaotuse.