Brasiillased piirdusid neljapäeval Singapuris peetud kontrollmängus Senegali vastu 1:1 viigiga. Liverpooli ründaja Roberto Firmino viis Copa America meistrid 9. minutil juhtima, kuid avapoolaja lõpus tegid brasiillased oma karistusalas Sadio Mane vastu vea ja Famara Diedhiou realiseeris penalti. Kohtumise lõpuminutitel olid senegallased lähedal ka võiduväravale, kui Mane löök tabas posti.

27-aastasel Neymaril väga häid väravamomente ei tekkinud, neist kõige ohtlikum oli 67. minuti karistuslöök. Neymari arvel on nüüd rahvuskoondises 100 mängu ja 61 väravat.

Brasiilia koondisel on käsil juba kolmemänguline võiduta seeria, sest eelmisel kuul tehti Kolumbiaga 2:2 viik ja kaotati üllatuslikult Peruule 0:1.