Real ei suutnud väga pikka aega külaliste väravat lahti muukida, kuid 82. minutil see lõpuks Karim Benzemal õnnestus.

Võitu Zinedine Zidane`i hoolealused aga ikkagi ei saanud, sest paar minutit enne lõpuvilet šokeeris kodupublikut Sergi Guardiola tabamus.

Zidane oli täna algkoosseisu usaldanud nii Gareth Bale`i kui James Rodriguezi, kes olid suvel klubist lahkumas. Mõlemal mehel avanes ka paar head väravavõimalust, ent pall teed väravasse ei leidnud. Oma osa oli selles ka külaliste puurisuul suurepärase mängu teinud Jordi Masipil.

Reali viik tähendab, et pärast seda, kui teise vooru kohtumise on pidanud üle poolte meeskondadest, jätkab täisedu 6 punktiga vaid Sevilla.

Itaalia meistriliiga avavoorus tiitlikaitsja Torino Juventus ei vääratanud ning alistas Giorgio Chiellini väravast Parma 1:0.

Saksamaa Bundesliga teises voorus avas valitsev meister Müncheni Bayern võiduarve, kui alistas Robert Lewandowski kübaratriki abil Schalke 3:0.