Kaheksandikfinaalis läksid Kontaveit ja Babos vastamisi Horvaatia-Hispaania duo Darija Jurak/Maria Jose Martinez Sanchezega.

Esimene sett kuulus kindlalt Eesti-Ungari paarile, kes võitis 30 minutit kestnud avaseti 6:2. Teist setti alustasid vastased murdega, kuid Kontaveit/Babos vastasid kiirelt ning viigistasid seisu 2:2-le.

Seejärel suutsid mõlemad paarid hoida oma servi ning seti võitja tuli otsustada kiires lõppmängus. Kontaveit/Babos näitasid otsustavatel hetkedel paremat mängu ja võtsid kiires lõppmängus 7:3 võidu.

Kontaveiti ja Babose võidunumbriteks üks tund ja 17 minutit kestnud kohtumises jäid 6:2, 7:6 (3).

Veerandfinaalis ootab Eesti-Ungari duot ees Kanada-Hiina paar Gabriela Dabrowski/Yi-Fan Xu.

Üksikmängus jäi Eesti esireketi laeks kaheksandikfinaal, kus ta pidi 3:6, 5:7 alla vanduma maailma kolmandale reketile Karolina Pliškovale.