Kalju pääses 31. minutil juhtima, kui nurgalöögi järel saatis värava eest palli võrku brasiillane Liliu, kuid teise poolaja alguses päästis Transile viigipunkti ameeriklasest ründaja Eric Lemond McWoods.

Viimati olid kaks tiimi omavahel kohtunud juuni keskel, kui Kalju sai koduplatsil raske 3:2 võidu. Märtsi lõpus lepiti aga Narvas 0:0 viiki.

Teises tänases mängus alistas Paide Linnameeskond külla sõitnud FC Kuressaare 6:1. Kaks väravat lõi Cote d´Ivoire`i mängumees Yann Michael Yao.

Kaljul on nüüd sarnaselt Paidele 39 punkti, kuid parem väravate vahe jätab tiitlikaitsjad neljandaks. Kaks esimest on FC Flora ja Tallinna FCI Levadia vastavalt 46 ja 44 punktiga. Juba homme lähevad liidrid kell 16.00 A. Le Coq Arenal omavahel vastamisi.