Tiitlikaitsja USA alitas varasemas mängus Reimsis 19 663 pealtvaataja ees Hispaania tänu 7. ja 79. minuti penaltile, mis mõlemad realiseeriti Megan Rapinoe poolt. Hispaania viigivärava lõi 9. minutil Jenifer Hermoso.

USA vastaseks veerandfinaalis on Prantsusmaa, kes sai pühapäeval skooriga 2:1 jagu Brasiiliast.

Hilisõhtuses mängus Pariisis Parc des Princesi staadionil selgus veerandfinaalivastane Saksamaale, kui Rootsi alistas vaid 1:0 Kanada. 55. minutil sahistas võrku Stina Blackstenius. 69. minutil jättis Manchester Citys mängiv kanadalanna Janine Beckie realiseerimata penalti (Hedvig Lindahl tõrjus), mille kohtunik määras Rootsi kaitsja käepalli tõttu VAR-i ehk videokorduste süsteemi abiga.

Teisipäeval kohtuvad kaheksandikfinaalides Itaalia ja Hiina (kell 19) ning Holland ja Jaapan (kell 22).