Finaalseeria kuuenda kohtumise eel oli St. Louis Blues mängudega 3:2 peal Boston Bruinsi vastu. Kuuendas matšis suutis Boston võtta kindla 5:1 võidu, mis tagas, et nelja võiduni peetava seeria võitja selgub seitsmendas kohtumises.

Avaperioodi järel juhtis Boston 1:0 Brad Marchandi tabamusest. Teisel kolmandikul kumbki meeskond väravaid kirja ei saanud.

Viimasel perioodil läks aga väravatesajuks. Brandon Carlo ja Karson Kuhlmani tabamused viisid Bostoni 3:0 ette. Ryan O'Reilly suutis küll kodumeeskonna eest ühe värava tagasi visata, kuid David Pastrnaki ja Zdeno Chara väravad tõid külalistele 5:1 võidu.

Finaalseeria otsustav seitsmes kohtumine peetakse Eesti aja järgi ööl vastu neljapäeva.

Boston Bruins on kuuekordne Stanley karikavõitja. St. Louis pole kordagi NHL-i meistriks tulnud.