Enne mängu oli Ramos viigis endise koondise - ja klubikaaslase Iker Casillasega, kui mõlema kontol oli 121 võitu. Nüüd hoiab ainurekordit Ramos, kelle arvel 122 võitu. Ramose 122 võitu on tulnud 164 koondisemänguga.

33-aastane kapten pani võidule Fääri saarte üle aluse, lüües ise kuuendal minutil kohtumise avavärava. 20. minutiks duubeldas Jesus Navas hispaanlaste eduseisu. 30. minutil aga lõi Klaemint Olsen Fääri saarte poolt ühe tabamuse tagasi.

Poolajale pääses Hispaania siiski 3:1 eduseisus, sest 10 minutit enne vaheajale minekut sai omavärava kirja Teitur Gestsson. 4:1 lõppseisu vormistas Jose Gaya tabamus teise poolaja keskel.

2020. aasta jalgpalli EM-valikturniiri F-alagrupis hoiab Hispaania täiseduga liidrikohta, Rootsi on teine ja Rumeenia kolmas.