Bayern läks kohtumist juhtima 29. minutil, kui täpne oli Robert Lewandowski. Bayerni 1:0 juhtimisel mindi ka vaheajale.

Teisel poolaajal suurendas Müncheni klubi eduseisu Kingsley Coman, kes lõi värava 78. minutil. Seitse minutit hiljem sai oma teise tabamuse kirja Lewandowski, kes vormistas 3:0 lõppseisu.

Bayern tegi tänavu kodumaal kuldse duubli, kui lisaks karikavõidule tuldi ka Saksamaa meistriks. Ühtlasi tegi ajalugu Bayerni peatreener Niko Kovac. Nimelt sai 47-aastasest horvaadist esimene peatreener, kes võitnud Saksamaa karika kahel aastal järjest ja seda kahe erineva klubiga. Möödunud hooajal juhtis Kovac tiitlini Frankfurdi Eintrachti, kes alistas finaalis 3:1 Kovaci praeguse koduklubi Müncheni Bayerni.