Avaveerandaeg lõppes 18:18 viigiseisul. Poolajaks pääses CSKA ette 39:33. Kolmanda veerandi lõpuks oli omakorda ette pääsenud Zeniit, kes juhtis viimase perioodi eel 59:58.

Viimane veerandaeg möödus samuti punkt-punkti heitluses ja üks minut enne normaalaja lõppu oli seis viigis 78:78. CSKA mängumehe Daniel Hacketti kolmene ja tabav vabavise andsid CSKA-le paaripunktilise edu, mida Zeniit enam tagasi mängida ei suutnud.

Võitjate suurim punktitooja oli Will Clyburn 19 silmaga, Semen Antonov ja Nikita Kurbanov lisasid 11 punkti. Zeniidi resultatiivseim oli Codi Miller-McIntyre, kes viskas 14 punkti.

CSKA juhib kolme võiduni peetavat poolfinaalseeriat 2:0. Kolmas kohtumine toimub teisipäeval Zeniidi kodusaalis. Teises poolfinaalis on Kaasani Unicsi ja Moskva oblasti Himki vaheline seeria 1:1 viigis.