Euroliigas teist kohta hoidev CSKA alistas kodusaalis suureskoorilises kohtumises 101:95 Milano Olympia Armani. Esimene poolaeg kuulus venelastele numbritega 51:43. Kolmanda veerandaja lõpuks oli edu kasvanud kümnepunktiliseks. Ehkki viimane veerandaeg kuulus seisuga 29:25 Milano meeskonnale, siis CSKA oma eduseisu kordagi käest ei andnud.

Üleplatsimees oli võitjate Othello Hunter 19 punktiga, Cory Higgins lisas 18 ja Will Clyburn 16 silma. Milano resultatiivseimad olid Nemanja Nedovic ja Vladimir Micov 16 punktiga.

Kreeka suurklubi Piraeuse Olympiakos lõpetas Euroliigas viiemängulise kaotusteseeria, võites võõrsil tabeli eelviimast Podgorica Buducnost Voli seisuga 89:76. Olympiakos tegi vahe sisse esimesel poolajal, mis võideti 54:31. Teisel poolajal vähendas Buducnost vahet, ent ohtlikuks Olympiakosele ei saadud.

Olympiakose resultatiivseim oli Georgios Printezis 19 silmaga, Nikola Milutinov lisas 15 punkti ja võttis 12 lauapalli. Buducnosti eest viskasid Edwin Jackson ja Filip Barovic 13 punktiga.