Barcelona jäi esimesel poolajal kahel korral kaotusseisu. Esmalt viis Jesus Navas Sevilla juhtima, kuid loetud minutid hiljem viigistas Lionel Messi seisu. Poolajale mindi siiski võõrustajate eduseisus, sest poolaja lõpus oli täpne Gabriel Mercado.

Teisel poolajal algas Messi etendus. 31-aastane argentiinlane lõi veel kaks väravat, saades kirja karjääri 50. kübaratriki. 4:2 lõppseisu vormistas Luis Suarez, kellele andis resultatiivse söödu ei keegi muu kui Messi.

Mängus lehvitati ka kaheksal korral kollast kaarti, nendest koguni seitse määrati Sevilla mängijatele.

Barcelona suurendas edu lähima jälitaja Madridi Atletico ees kümnele punktile. Atletico läheb homme vastamisi Villarealiga. Samuti ühe mägu vähem pidanud Atletico linnarivaal Real jääb Barcelonast maha 12 silmaga. Nende järgmiseks vastaseks on Levante.