Kaheksandikfinaalis kohtus Must jaapanlase Minoru Kogaga. Põnevast heitlusest väljus kodupubliku toel võitjana Must, alistades vastase 21-19, 22-20.

“Olen väga rahul, et suutsin võita. Panin endast kõik välja, mis mul oli. Vastane mängis hästi, kuid kohtumise algusest peale oli mul tunne, et see mäng on võimalik enda kasuks kallutada,” lausus Must.

Veerandfinaalis tuleb Mustale vastaseks Teck Zhi Soo Malaisiast, kes jõudis põhivõistlusele kvalifikatsioonist. Eestlase veerandfinaalmäng Kalevi spordihallis algab laupäeval orienteeruvalt kell 11.15.

Paarismängudes Eesti mängijatel teise ringi pääseda ei õnnestunud. Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel jäid alla tugevala Taani paarile Julie Finne-Ipsen ja Mai Surrow 17-21, 14.21. Meeste paarismängus kaotas Eesti esipaar Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner kolmanda paigutusega Emil Hybelile ja Mathias Thyrrile Taanist 14-21, 21-16, 12-21.