Robert Rooba värav esimesel kolmandikul viis JYP-i juhtima. Teisel kolmandikul suurendas Jarkko Immonen eduseisu. Kolmanda perioodi alguses vähendas SaiPa vahet, ent kui mängida oli jäänud 10 minutit, juhtis JYP taas kahe väravaga, kui Julius Nattinen tegi seisuks 3:1.

SaiPa suutis veel viimase kümne minutiga kaks väravat tagasi visata ja seisuga 3:3 läks kohtumine lisaajale. Oscar Eklundi värav tõi väärtusliku võidu JYP-ile, kes oli kaotanud Soome liigas viimased viis kohtumist.

Teist päeva järjest värava visanud Rooba on kokku skoorinud kaheksal korral ning on andnud ka ühe resultatiivse söödu.

JYP jätkab Soome kõrgliigas 14. ehk eelviimasel kohal. Järgmises voorus kohtutakse viiendat kohta hoidva Ilvesega.