Esimeses geimis jäi Saaremaa seisult 11:11 kaotusseisu 11:14 ja enam geimi päästa ei suutnudki. Saaremaa peatreener Urmas Tali andis pärast kaotatud avageimi võimaluse vahetusmeestele (põhikoosseisust jätkasid vaid tempomängijad ja libero), kes aga Selveri noorele ja vihasele meeskonnale vastu ei saanud, kirjutab volley.ee.

Selveri edukaim oli Oliver Orav 15 punktiga (+11), Albert Hurt lisas 10 punkti (+3). Selveri vastuvõtt oli 58%, rünnakuid realiseeriti 49-protsendiliselt, sulustamisega teeniti 10 punkti (4 blokki pani Mihkel Varblane), servil löödi 7 ässa ja tehti 13 viga. Saaremaa parimaks kerkis 14 punktiga (+13) Samuel Boehm.

Saaremaa hoiab liigatabelis 15 punktiga kolmandat positsiooni, Selver asub 14 punktiga nende selja taga, ent Selveril on üks mäng vähem peetud.

Saaremaa jaoks oli tegu viimase kohtumisega enne teisipäevast kordusmängu CEV Challenge Cupil taanlaste Gentofte vastu. Ka Saaremaa viimane mäng peeti Gentofte vastu, kui teisipäeval võeti koduväljakul 3:0 võit.