Esimese poolaja võitis Flora Rauno Alliku (22. minut) ja Frank Liivaku (35.) väravatest 2:0.

Teine poolaeg jätkus resultatiivselt ning pärast Flora mängija Kevin Aloe omaväravat lõi Liivak oma kohtumise teise ja 63. minutiks juhtis pealinnaklubi Paidet 3:1.

Paide polnud veel viimast sõna öelnud ja 73. minutil vähendas penaltist vahet Andre Frolov ning viigipunkti tõi meeskonnale Yann Michael Yao.

Teises tänases mängus kohtusid omavahel tabeliliider Nõmme Kalju ja FC Kuressaare. Nõmme Kalju eest skooris kahel korral Rimo Hunt. Lõpliku tulemuse kindlustasid Vladimir Avilovi ja Robert Kirssi väravad.

Nõmme Kalju juhib Premium liigat 54 punktiga. Kohtumise vähem pidanud Tallinna Flora on 49 punktiga teisel kohal. Kolmas on 44 silmaga Tallinna FCI Levadia.