Mattias Siimar alistas venelase Matvei Minini (ATP 1135) ja läheb homme kell 13 algavas veerandfinaalis vastamisi Rootsit esindava Dragos Nicolae Madarasega (ATP 934), kes täna mängis 6:4, 7:5 üle Kenneth Raisma.

Eriti tasavägine oli Vladimir Ivanovi ja esimese paigutusega Emil Ruusuvuori (ATP 449) vaheline ligi kolm tundi kestnud kohtumine. Kuigi Ivanovil õnnestus kaitsta neli matšpalli, sai noor soomlane ikkagi oma tahtmise ja võitis 6:4, 4:6, 6:4. Kristofer Siimar kaotas Venemaad esindavale Markos Kalovelonisele (ATP 703) 1:6, 1:6.

Meespaarismängus eestlasi konkurentsi jäänud ei ole: Kristjan Tamm / Siim Troost kaotasid Markos Kalovelonis / Denis Klokile 4:6, 6:7(3). Kenneth Raisma / Emil Ruusuvuori andsid Ruusuvuori jalavigastuse tõttu loobumisvõidu paarile Matvei Homentovski / MatveI Minin.

*******

Eesti naistennisistidest jõudis veerandfinaali Elena Malõgina, kes alistas 6:2, 6:2 soomlanna Mariella Minetti. Veerandfinaalis on vastaseks venelanna Angelina Žuravljova (WTA 799).

Saara Orav kaotas lätlanna Margarita Ignatjevale 2:6, 3:6. Küll aga sai Orav võidurõõmu maitsta, kui Katriin Saarega paarismängus alistati Läti paar Margarita Ignatjeva / Stefanija Polischuk 6:0, 6:1. Poolfinaalis ootab ees kohtumine Vene-Läti paariga Anna Ureke / Daniela Vismane.

Homme algab võistluspäev Pärnu kesklinna väljakutel kell 11.