See tulemus andis Kirdile 1197 IAAFi edetabelipunkti, mille järgi esikoht eestlasele anti, vahendab Eesti Kergejõustiku Liit.

Eesti koondis lõpetas Lätis Ogres peetud Balti meistrivõistlused kolmanda kohaga. Võitis Leedu, kes kogus 272 punkti. Läti teenis teisena 266 ning Eesti 262 punkti.

Teise võistluspäeva säravamad tulemused olid Reena Kolli Eesti rekordi vääriline tulemus naiste teivashüppes - 4.35, mis talle ka võidu tõi. Suurepärase tulemuse tegi Tony Nõu, kelle võiduaeg 21,17 meeste 200 m jooksus on tema isiklikuks rekordiks.

Kaksikvõidu võtsid eestlannad naiste kõrgushüppes, kus 1.83ga võitis Grete Udras ja Eleriin Haas oli 1.81ga teine.

Naiste kettaheite võitis Kätlin Tõllasson 52.50ga. Naiste 400 m tõkkejooksus tõi Eestile esikohapunktid Piibe Kirke Aljas, kes sai ajaks 59,93 ning täitis ühtlasi U20 MMi normi. Temast kiirem oli väljaspool arvestust jooksnud Annika Sakkarias ajaga 59,87. Mõlema jaoks oli tegu isiklike rekorditega.

Kätlin Piirimäe triumfeeris naiste kuulitõukes, saades kirja 15.80. Võidu võtsid eestlased ka viimasel alal, meeste 4x400 m teatejooksus, kus meie meeskonnale (Tony Nõu, Sten Ütsmüts, Marek Niit, Rasmus Kisel) tõi esikoha tõi aeg 3.15,57.